Strona 1 z 1

Czy opłaca się jeszcze dawać rzeczy do krawca?

: 16 maja 2016, 11:47
autor: michalgos
Witam was wszystkich. Niedawno, razem z małżonką robiliśmy porządki w naszym mieszkaniu. Okazało się, że mamy sporo odzieży, która jest w dość przyzwoitym stanie. Problemem jest to, że większość z nich już na nas nie pasuje. Pojawiło się pytanie czy jesteśmy coś w stanie z tym zrobić. Ja zaproponowałem krawca, lecz nie wiem jak kształtuje się to cenowo i czy w dzisiejszych czasach opłaca się przerabiać ciuchy?

podobne tematy:

Poszukiwany dobry Krawiec

: 16 maja 2016, 12:38
autor: adambyczek
Cześć to zależy co potrzeba w niej zmienić. Jeśli chcesz ją zwęzić to nie stanowi to problemu. Koszty też nie są wygórowane za taką przeróbkę krawiecką. Natomiast jak masz ochotę całkowicie ją przerabiać to daj sobie spokój. Tu masz wykaz krawcowych http://polecamspeca.pl/krawiec - napisz lub zadzwoń do kilku i poznasz odpowiedź na swoje pytanie. Ciężko doradzić coś przez komputer nie oglądając twoich ciuchów.

podobne tematy:

Poszukiwany dobry Krawiec

: 16 maja 2016, 12:56
autor: alinasobol
Nie wiem czy w ogóle teraz krawcowe się takimi rzeczami zajmują. Z tego co mam pojęcie to albo szyją coś od nowa lub wszywają zamki. Natomiast możesz napisać do nich, nic nie tracisz.

podobne tematy:

Czy warto oddawać rzeczy do zakładu krawieckiego?

: 16 maja 2016, 13:26
autor: michalgos
Dzięki wam za Wasze odpowiedzi. Przejrzę wskazaną przez ciebie stronę www i sprawdzę czy mój pomysł ma sens.

podobne tematy: