Szukam przedsiębiorstwa, które sprzedaje dźwigi hydrauliczne


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Szukam przedsiębiorstwa, które sprzedaje dźwigi hydrauliczne

Postautor: alinasobol » 28 wrz 2016, 12:35

Witam kolegów i koleżanki na tym forum. Powiem na początku co mam na myśli, a następnie rozwinę temat. Poszukuję firmy, która oferuje montaż dźwigów hydraulicznych dla osób prywatnych. Potrzebuję takiej małej windy do mojego motelu, który ma dwu poziomową jadalnie. Udźwig windy nie musi być duży. Platformą towarową będą przemieszczały się dania dla gości. Więc maksymalne obciążenie to 100 kilo. Nie posiadam za wiele powierzchni na jej zamontowanie, dlatego nie jestem w stanie skorzystać ze standardowych platform towarowych. Zastanawiam się, czy ktoś z was spotkał się z podobnym problemem i udało mu się zamontować taką windę w swojej firmie.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Szukam przedsiębiorstwa, które posiada w swojej ofercie windy towarowe

Postautor: michalgos » 28 wrz 2016, 12:55

Cześć. Jakiś czas temu to może miałbyś kłopot ze znalezieniem producenta takich dźwigów hydraulicznych. Teraz bez żadnych kłopotów znajdziesz firmę, która specjalizuje się w montażu wind towarowych o nietypowych gabarytach. Przykładem może być ta brygada fachowców - https://e-position.pl/2021/09/15/hotel-radom-nie-wylacznie-na-wesele-radom-ale-takze-na-kolejne-imprezy-jak-sylwester, która zajmuje się projektowaniem i budową dźwigów towarowych dla gastronomii. Tak, więc nie musisz się przejmować tym, że nie masz dużo miejsca na zamontowanie platformy towarowej w twoim pensjonacie. Obecne dźwigi towarowe nie wymagają za wiele wolnej przestrzeni. Również można zamontować cały ich mechanizm na zewnątrz budynku lub na dachu.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości