Potrzebuje dobrej ekipy fachowców do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Potrzebuje dobrej ekipy fachowców do wykonania balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieckim?

Postautor: alexsys76 » 29 wrz 2016, 11:35

Witam wszystkich na forum. Poszukuje dobrej ekipy ślusarzy, która zrobi dla mnie balustrady nierdzewne oraz ogrodzenie wokół mojego domu. Interesuje mnie coś oryginalnego, co nie będzie powielonym szablonem. Ogrodzenie chcę aby były wykonane w dawnym stylu - teraz nazywa się to chyba kowalstwo artystyczne. Natomiast balustrady chciałbym, żeby zostały zrobione ze stali nierdzewnej. Zastanawiałem się nad połączeniem szkła z drewnem. Nie wiem tylko czy nie będzie to zbyt przytłaczająca koncepcja. Również mam wątpliwość czy dobrze wkomponuje się to w nowoczesny wystrój domu. Dlatego potrzebuje fachową brygadę ślusarzy z okolic Warszawy. Czy ktoś z was jest w stanie polecić coś ciekawego?

podobne tematy:

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Poszukuje rzetelnej brygady ślusarzy do zrobienia balustrad i ogrodzeń w budynku jednorodzinnym w województwie mazowieck

Postautor: marekwolski » 29 wrz 2016, 11:46

Witaj. Jak dobrze Cię rozumiem to poszukujesz ekipy ślusarzy, która ma zrobić dla ciebie nierdzewne balustrady oraz ogrodzenie twojej posesji. Poszukujesz ślusarzy , którzy posiadają zmysł artystyczny? Jeśli tak to warto rozważyć ofertę firmy MetFach , która specjalizuje się w wykonywaniu balustrad nierdzewnych a, także ogrodzeń artystycznych. Dalej dodaję zdjęcie do ich prac: Obrazek . Sprawdź czy szukasz czegoś w tym rodzaju. Jeżeli tak to jestem w stanie Ci ich polecić z czystym sumieniem. W naszym domu wykonywali balustrady nierdzewne i jestem bardzo zadowolony z ich usług. Brygada zamontowała wszystko jednego dnia i zostawiła dom tak jak przed ich wizytą. Wszystko posprzątali po sobie, co jest rzadkością u budowlańców.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości