Sprawdzony protetyk w Radomiu na wczoraj


adambyczek
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2016, 11:58

Sprawdzony protetyk w Radomiu na wczoraj

Postautor: adambyczek » 23 maja 2016, 10:05

Witajcie, potrzebuje na gwałt sprawdzonego protetyka w Radomiu. Mam ogromny problem z moim uzębieniem. Cały czas wypadają z nich wypełnienia. Nie wiem co z tym zrobić? Proszę o poradę w tej kwestii. Rzecz jasna nie chodzi mi o państwowe przychodnie.

podobne tematy:

michalgos
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2016, 9:27

Dobry protetyk w mieście Radom potrzebny od zaraz

Postautor: michalgos » 23 maja 2016, 10:51

Cześć. Miałem ten sam problem ze swoimi zębami. Byłem przynajmniej u trzech stomatologów zanim znalazłem właściwego. Zawsze chodziłem prywatnie i myślałem, że są to odpowiedni stomatolodzy. Pomyłka, płaciłem tylko jak za dobrych lekarzy. Jeden to jak dzwoniłem, że znów mi wypadła plomba to całą rodzinne uśmiercił. Człowiek uczy się na błędach. Dopiero kiedy poszukałem w wyszukiwarce to znalazłem ten gabinet: http://danuta-majewska.pl/protetyka-radom i dopiero wtedy miałem zrobione porządnie zęby. Kobieta jest już prawię na emeryturze, nie ma u niej kolejek. Natomiast zęby robi bardzo dobrze. Polecam ją każdemu. Ceny też są normalne.

podobne tematy:

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Dobry protetyk w Radomiu potrzebny od zaraz

Postautor: alexsys76 » 23 maja 2016, 10:56

Witaj, z tymi niepublicznymi dentystami to już tak to wygląda. Niby każdy z nich to wielkiej klasy fachowiec, a tak naprawę jest ich nie wielu w mieście, którzy znają się na swoim fachu.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości