Czy masaż relaksacyjny daje dobre efekty, adres gabinetu masażu w Warszawie


alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Czy masaż relaksacyjny daje dobre efekty, adres gabinetu masażu w Warszawie

Postautor: alexsys76 » 05 kwie 2017, 11:03

Witam wszystkich na tym forum. Od jakiegoś czasu odczuwam problemy z kręgosłupem. Zacząłem przeszukiwać internet w poszukiwaniu przyczyn takiego stanu rzeczy. Na blogach odnalazłem dużo wypowiedzi ludzi z zbliżonym bólem pleców. Sporo osób rekomenduje masaż leczniczy , który wg ich opinii bardzo pomaga na ból kręgosłupa. Rozmyślam tylko czy nie wybrać także masażu relaksacyjnego aby jeszcze rozluźnić mięśnie. Może taki zestaw masaży pomoże? Czytałem też, że tego rodzaju bóle spowodowane są siedzącym trybem pracy. Czy jest to prawdą?. Faktem jest, że wiele pracuję siedząc przy komputerze od lat. Natomiast czy tego rodzaju bóle nie powinny pojawić się wcześniej? Oraz najważniejsze pytanie o lokalizację dobrego salonu masażu w Warszawie , który wykonuje masaż relaksacyjny w przystępnej cenie.

marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Czy masaż leczniczy jest pomocy, adres gabinetu masażu w Warszawie

Postautor: marekwolski » 05 kwie 2017, 11:08

Witaj. Znam twój problem i będę starał ci napisać jak najwięcej na ten temat. Po pierwsze takiego typu bóle kręgosłupa mogą być spowodowane siedzącym trybem pracy, na które niezłym sposobem jest masaż relaksacyjny - potwierdzam że pomaga. Warto połączyć tego rodzaju masaż z regularnym uprawianiem sportu. Nieźle wpływa na kręgosłup nawet codzienne spacerowanie. Poprzez to nie obciążamy tak naszych kręgów. Niezłych salonów masażu w Warszawie jest sporo. Polecam wybrać ten, który znajduje się w pobliżu twojej pracy lub domu. Masaż relaksacyjny robię regularnie i powiem szczerze, iż ból pleców minął. Natomiast polecam żeby zobaczył to jeszcze jakiś lekarz. Sam zabieg masażu może nie wystarczyć albo tylko maskować objawy jakieś poważniejszej choroby.


Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości