Czy słowo kluczowe deska kompozytowa to łatwa fraza do wypozycjonowania?


adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy słowo kluczowe deska kompozytowa to łatwa fraza do wypozycjonowania?

Postautor: adaswolski » 05 lip 2016, 13:59

Witam. Chciałby się dowiedzieć czy to spory wysiłek wypromować stronę WWW na słowo kluczowe deska kompozytowa? Posiadam stronę WWW, która oferuje ten produkt. Mam ochotę własnymi siłami ją wypromować na hasło maskownica na grzejnik, ale nie mam dużego doświadczenia w tym temacie. Przeczytałem dużo poradników na temat pozycjonowania stron internetowych. Lecz nigdy wcześniej nie robiłem tego. Czy osobie nowej w branży uda się przebić przez konkurencyjne strony i ulokować swoją stronę w pierwszej dziesiątce wyników? Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.

podobne tematy:
Ostatnio zmieniony 12 mar 2021, 11:33 przez adaswolski, łącznie zmieniany 1 raz.

alexsys76
Posty: 16
Rejestracja: 18 maja 2016, 10:52

Czy hasło deska kompozytowa to łatwa fraza do wypozycjonowania?

Postautor: alexsys76 » 05 lip 2016, 14:09

Cześć, problem to nie jest dla osoby, która siedzi w temacie od dłuższego czasu. Jeżeli czytałeś w Internecie o pozycjonowaniu strony to na pewno miałeś styczność z pojęciem linków i optymalizacji strony. Rzecz jasna możesz samemu budować odnośniki do swojej strony. Pytanie jak dużo ich utworzysz i z jakich miejsc. Czym lepszy odnośnik, tym ciężej go pozyskać. Nawet jak będziesz już zdobywał linki to jak je zaindeksujesz? Manualnie - to będzie droga przez mękę. Oczywiście są softy do tego przeznaczone. Natomiast czy warto je kupić dla jednej strony, raczej nie. Inwestycja się nie zwróci. Polecam skorzystanie z usług jakieś agencji SEO. Oni to zrobią efektywniej i będziesz miał gwarancję, że osiągną zamierzony rezultat. A ty ten czas zagospodaruj w inny sposób.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości