Czy jestem w stanie we własnym zakresie wypromować stronę na hasło windy towarowe


marekwolski
Posty: 20
Rejestracja: 18 maja 2016, 12:50

Czy jestem w stanie we własnym zakresie wypromować stronę na hasło windy towarowe

Postautor: marekwolski » 16 wrz 2016, 12:16

Dzień dobry. Od pewnego czasu wertuje tematy związane z reklamą stron w internecie. Najbardziej interesującą formą reklamy jest w moim odczuciu pozycjonowanie strony w wyszukiwarkach. Przeczytałem na ten temat wiele poradników, mam już za sobą jedno szkolenie związane z SEO i pozycjonowaniem domen w Internecie. Dlatego uważam, że potrafię samemu podziałać coś z pozycjonowaniem strony internetowej. Chciałbym wypromować swoją witrynę internetową na następujące hasło: platformy towarowe i tu mam następujące pytania. Czy warto budować dedykowane zaplecze dla takich haseł jak: windy towarowe oraz czy dzienna ilość pozyskiwanych linków ma wpływ na wzrost pozycji. Chodzi mi czy jeśli zbuduje dzisiaj dwieście odnośników a nazajutrz 30 będzie to negatywnie wpływało na pozycjonowanie strony?

podobne tematy:

adaswolski
Posty: 10
Rejestracja: 19 maja 2016, 10:59

Czy mogę samemu wypozycjonować stronę na słowo kluczowe platformy towarowe

Postautor: adaswolski » 16 wrz 2016, 12:33

Dzień dobry. Widzę, że troszkę zapoznałeś się z kwestią pozycjonowania strony WWW w wyszukiwarce. Po pierwsze podana przez ciebie fraza: windy towarowe nie zalicza się do najłatwiejszych i młodemu pozycjonerowi będzie dość ciężko ją samodzielnie wypromować. Natomiast do odważnych świat należy i powinieneś próbować swoich sił. Problemem są oczywiście odnośniki, które musisz pozyskać i ich liczba. Obecnie bez odpowiednich programów ciężko jest robić pozycjonowanie. Odnośniki jesteś w stanie tworzyć ręcznie, ale musisz je indeksować. Tu właśnie są niezbędne programy. Jeśli chodzi o budowanie zaplecza to jak najbardziej jest to właściwy kierunek działań. Natomiast ilość tworzonych linków nie powinna być za duża. Trzeba je pozyskiwać regularnie. Dzisiaj np: 20 odnośników, jutro 5 linków, następnego dnia 10 odsyłaczy. Wtedy wygląda to w miarę naturalnie.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości