Co uważacie o tego rodzaju szkoleniach?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Co uważacie o tego rodzaju szkoleniach?

Postautor: alinasobol » 07 paź 2016, 10:11

Witam. Jestem profesjonalnym kierowcą, który codziennie pracuje w firmie spedycyjnej. Wynagrodzenie jest na nie najgorszym poziomie, ale mogły by być większe. Jeden z moich kolegów zrobił sobie uprawnienia do przewozu towarów niebezpiecznych i dzięki tym kwalifikacją u innego przewoźnika ma o wiele wyższą pensję niż ja. A, więc zacząłem poszukiwać odpowiednich szkoleń http://smartkursyszkolenia.pl/adr-kurs-specjalistyczny-klasa-7-materialy-promieniotworcze , które nadają odpowiednie uprawnienia. Rozmyślam nad wyborem jednego z tych, która oferuje podane przeze mnie uczelnia. Natomiast problem w tym, że na żadne z nich nie mogę się zdecydować.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Co uważacie o tego rodzaju szkoleniach?

Postautor: tolek1980 » 07 paź 2016, 10:23

Witaj. Sam posiadałem identyczny dylemat jak ty. Jeździłem jako kierowca TIRów w rodzimej firmie transportowej. Jeździłem jedynie po kraju, dlatego zarobki nie były za wysokie. Nie chciałem wybierać tras zagranicznych ze względu na małego synka. Dlatego byłem zmuszony coś innego wykombinować. Wybrałem wtedy takie szkolenie jak dałeś w odnośniku. Ukończyłem: ADR kurs specjalistyczny klasa 7 - materiały promieniotwórcze i poprzez to byłem w stanie bez problemu znaleźć lepiej płatną pracę. Do tej pory przewożę ładunki po Polsce, lecz moja pensja jest zdecydowanie wyższa. Tak, więc nie masz się nad czym zastanawiać i zapisuj się na tego rodzaju szkolenie. Jego cena zwróci się po kwartale.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości