Czy opiekunka Niemcy odpowiednio dużo zarabia?


alinasobol
Posty: 11
Rejestracja: 11 maja 2016, 12:34

Czy opiekunka Niemcy odpowiednio dużo zarabia?

Postautor: alinasobol » 24 paź 2016, 12:57

Witam. Ostatnio dużo słyszy się o podróżach do Niemiec jako opiekunki do dzieci czy też osób starszych. Ciekawi mnie taka profesja, ponieważ mam duże doświadczenie w tym zawodzie. Jednak zastanawiam się czy warto pojechać. Jak wygląda kwestia zarobków oraz czy taki wyjazd jest bezpieczny? Spotykałam się z wieloma ofertami pracy jako opiekunka Niemcy http://betreuerin.com.pl , niemniej jednak także opiniami na ten temat - w większości korzystnymi. Mimo to zastanawiam się czy są one autentyczne. Interesują mnie odpowiedzi od osób, które przeżyły już taki wyjazd.

podobne tematy:

tolek1980
Posty: 16
Rejestracja: 16 maja 2016, 14:29

Czy opiekunka Niemcy odpowiednio dużo zarabia?

Postautor: tolek1980 » 24 paź 2016, 13:07

Hej, samodzielnie korzystałam z takiej wyjazdowej pracy już dwa razy. Potwierdzam, że taka robota jak opiekunka Niemcy jest prawidłowo opłacana. Na ogół możesz zarobić nawet parę razy więcej aniżeli w Polsce. Do Twoich obowiązków należą różnorodne czynności, ponieważ każda propozycja jest inna. Możesz, wobec tego wybrać taką, jaka najbardziej Tobie odpowiada. Zwykle zostaje także odrobinę wolnego czasu, w którym możesz robić co chcesz. Praca ta jest bezpieczna. Musisz uważać jednak na oszustów, w związku z tym porządniej korzystaj ze wypróbowanych ofert.

podobne tematy:


Wróć do „Wolne tematy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości